eniyihostingfirmasi-sanal-sunucu-vps-avantajlari

Windows Bayi Hosting Nedir ? Farkları Nelerdir ?

Windows Bayi Hosting Nedir sorusunun yanıtını diğer makalelerimizde olduğu gibi geniş açıdan hep beraber inceleyeceğiz.
Web tasarımcıları, ajanslar veya hosting sağlayıcıları için müşterilerine güvenilir ve ölçeklenebilir bir hosting çözümü sunmak önemlidir. Windows Bayi Hosting, bu ihtiyaca cevap veren bir hosting hizmetidir. Bu ön sözde, Windows Bayi Hosting’in ne olduğunu, nasıl çalıştığını ve sunduğu avantajları inceleyeceğiz.

Windows Bayi Hosting Nedir ?

Windows işletim sistemi üzerinde çalışan Windows Bayi Hosting, özellikle reseller hosting arayanlar için önemli bir ayrıcalık sunmaktadır. Windows yapısıyla çalışan bu işletim sistemi, hem sitenizin projelendirme konusundaki kararlılığı hem de farklı işlemlerinizle olan uyumluluğu ile oldukça ilgi çekmektedir. Sahip olduğunuz depolama alanını istediğiniz gibi yönetebilir ve çok sayıda farklı site üretebilirsiniz. Bu sayede de web sitesi barındırması konusunda aktif bir hizmete erişebilirsiniz. Bayi hosting, aynı bir hosting şirketi gibi kendi müşterilerinize barındırma hizmeti sunmanızı ve müşteri panelinizden belli bir limit dahilinde birden fazla hosting hesabı açmanıza olanak verir.

Kiralamış olduğunuz Windows bayi hosting paketleri özellikle şirketimiz bünyesindeki paketleriyle sizlerin ihtiyaçlarına net çözümler sağlayacaktır. Bu yüzden başka siteler için ihtiyaç duyacağınız alt yapıyı bu sayede tek bir merkezden yönetebilirsiniz. İsteğinize göre bayi hosting alarak farklı müşterilerinize de site alt yapısı sağlayabilir ve sunucu hizmeti verebilirsiniz.

Windows hosting alt yapısı ile aynı yapıda olan Windows bayi hosting, bu noktada çok daha etkili bir çözüm sunacaktır. Herkes tarafından satın alınabilen Windows bayi hosting hizmeti, özellikle kendine has çözüm odaklı çalışmalar sunar. Bu sayede çok daha cazip olur. Hostixo Windows bayi hosting hizmetlerine bakarsanız, sizin için sunduğumuz paketleri çok daha hızlı bir şekilde ön plana çıkarabilirsiniz.

windows bayi hosting nedir

 

Windows Bayi Hosting Paketinin Farkları Nedir?

Windows bayi hosting paketinin farkları, özellikle yeni web sitesi kurmak isteyen herkes tarafından satın alınabiliyor ve farklı siteler için de aynı sunucu üzerinde kurulum yapılabiliyor. Birden fazla web sitesi kurmak istiyorsanız ve kendi alan adlarınız var ise bu noktada rahat bir çalışma yapabilirsiniz. Bayi hosting paketleri normal hosting paketlerine oranla çok daha geniş bir yapıda ilerlemektedir. Hem tasarımcılar, hem yazılımcılar hem de birden fazla web sitesiyle proje yürütmek isteyenlerin tercih ettiği Windows bayi hosting paketleri bu noktada oldukça kullanışlı ve ekonomik bir çözüm sunuyor. Tek bir pakete ödeyeceğiniz ücret sayesinde farklı farklı paketler almanıza gerek kalmıyor ve aynı çatı altından çok daha etkili bir kontrol sağlıyorsunuz.

Normal bir web hosting hizmetine genelde en fazla 1 adet domain eklenebilir. Reseller hosting (yani bayi hosting) paketine ise birden fazla domain ekleyebilirsiniz. Her bir domain için ayrı ayrı hosting hesabı satın almanıza gerek kalmaz. Bu yüzden sınırsız performans sunan hosting paketlerimize bu noktada göz atabilirsiniz. Normal bir web sitesi hostingine de birden fazla domain ekleyebilirsiniz (subdomain olarak) ama bu sefer de performans kayıpları ve CPU aşımı ile yetersiz kaynak hataları almaya başlarsınız. Haliyle mecburen paketinizi yükseltmeniz gerekir.

Bu da ekstra bir maliyet yaratacaktır. Bu sebeple projenizin başından Windows bayi hosting paketi seçerek işlerinizi kolaylaştırabilirsiniz. Bu sayede aynı dizinde yer alacak olan domainler için herhangi bir virüs sorunu ya da güvenlik zafiyeti yaşanmadan çalışmalarınızı sürdürebilirsiniz. Hostixo Windows bayi hosting fiyatları da bu noktada oldukça avantajlı paketler sağlıyor. Detaylar için göz atabilir ve bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Reseller hosting hizmetinde ve sunucularında hostixo.com.tr ibaresi geçmez, markasızdır (white label). Hosting satışı yaptığınız müşterileriniz fiyat karşılaştırması yapamazlar, bu sayede pazarlama faaliyetlerinizi istediğiniz gibi yürütebilirsiniz. Kendi özel logo ve banner’ınızla markanızı inşa edebilirsiniz. Bu tarz bir seçiminiz olursa işlerinizi en kolay bayi hosting paketleriyle yürütebilirsiniz.

Windows Bayi Hosting Hizmeti Kimlere Hitap Ediyor?

Teknik bilgi konusunda eksik olduğunu düşünenler ya da elinde sunucu donanımlarına sahip olmayan kişiler bayi hosting paketlerini tercih edebilirler. Bu sayede hem barındırma, alan adı, veri tabanı hizmeti, e mail hizmeti, SSL sertifikası gibi web tasarım hizmetlerini daha rahat sunabilirler. Bu sayede çapraz geçiş yapabilirler ve paketlerle ilgili aktif bir rol oynayabilirler. Aşağıdaki kişiler için Windows bayi hosting hizmeti oldukça uygun bir tercih olacaktır.

  • Girişimciler ve yola yeni çıkmış küçük çaplı web hosting şirketleri
  • Birden fazla domaine sahip olarak proje yönetmek isteyen kişiler
  • Web site tasarımcıları
  • Web uygulaması üreten kişiler ve yeni site geliştiren yazılımcılar

Bunların yanında uygun fiyat avantajları, kullanım kolaylığı, paket yükseltme seçenekleri, limitsiz kullanım detayları, hazır scriptler ve daha pek çok noktada Windows bayi hosting hizmetinden faydalanabilirsiniz. Bir web sitesi için ihtiyaç duyulacak olan bütün alt yapılara bu sayede ulaşabilir ve projelerinizi çok daha doğru bir şekilde yönlendirebilirsiniz.

 

Bu noktada sizin için önerilerimiz tamamen ihtiyaçlarınıza yönelik çözümler geliştirmeniz olacaktır. Hostixo bayi hosting fiyatları paketlerine göz atarak, Windows işletim sistemine sahip olan Windows reseller paketlerine göz atabilirsiniz. Sitemiz üzerinde sizlere 7/24 teknik destek sunmaktayız. Bizimle kuracağınız bir iletişim için aktif bir ticket yeterli olacaktır. Daha fazla teknik detay, güncel fiyat bilgisi ve daha fazlası için tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmeniz olacaktır.