En İyi Yabancı Hosting Firmaları Hangileri?

En iyi yabancı hosting firmaları listesini birçok sebeple merak ediyor olabilirsiniz. Eğer web siteniz için bir yabancı hosting firması arıyorsanız, listemizdeki hosting firmalarını inceleyebilirsiniz. Listemizde birçok yabancı hosting firmasından sizler için bahsetmeye çalışacağız.

Bir web sitesi açmanın ilk aşamalarından birisi hosting firması seçmektir. Hosting firmasını seçtikten sonra siteniz için doğru hosting paketini seçerek sitenizi açabilirsiniz. Ancak hosting firması seçimi yaparken dikkatli olmanız oldukça önemli. İşte bu yüzden web siteniz için yerli veya yabancı bir hosting firması araştırıyor olabilirsiniz.

Eğer web siteniz için bir hosting firması araştırıyorsanız ve yabancı hosting firmalarına da göz atmak istiyorsanız listemizi inceleyebilirsiniz. Özellikle global çapta bir web sitesi açmak istiyorsanız en iyi yabancı hosting firmaları 2022 listemize göz atmanız doğru olacaktır.

Hosting Neden Önemli?

En iyi yabancı hosting firmaları konusundan önce biraz hosting konusuna değinmek istiyoruz. Hostingin web siteniz için çok önemli olduğu tartışılmaz bir gerçek. Ancak hostingin neden önemli olduğunu merak ediyor olabilirsiniz. Hosting, web sitenizin ziyaretçilere ulaşmasını sağlayan sunucu olarak tanımlanabilir.

Yani ziyaretçiler web sitenize hosting sayesinde ulaşırlar. Web sitenizin hostingi yani sunucusu sürekli olarak açık kalarak ziyaretçilerin sitenize bağlanmasını sağlar. Bu sunucularda problem oluştuğunda doğal olarak ziyaretçiler sitenize erişemezler. İşte bu yüzden hostingin önemi web siteniz için çok büyük. Bu sebeple en iyi yabancı hosting firmaları veya yerli hosting firmaları arasından siteniz için doğru hosting firmasını seçmeniz şart.

Aksi takdirde hosting ile alakalı birçok problemle karşılaşabilirsiniz. Bu durumda da ziyaretçiler web sitenize bağlanamayabilirler veya sitenizde gezinirken problemler yaşayabilirler. Tabii ki bunun sonucunda da ziyaretçi kaybıyla karşılaşmanız kaçınılmaz olacaktır.

Yabancı Hosting Firması Neden Tercih Edilebilir?

eniyihostingfirmasi-en-iyi-yabanci-hosting-firmalari-hangileri

En iyi yabancı hosting firmaları listemizde bazı yabancı hosting firmaları hakkında biraz olsun fikir sahibi olabileceksiniz. Ancak listeye geçmeden önce farklı bir konuya değinmek istiyoruz. Web siteniz birçok farklı sebeple yabancı hosting firması seçimi yapabilirsiniz.

Eğer hangi durumlarda yabancı bir hosting firması seçimi yapabileceğinizi merak ediyorsanız sizlere bu kısımda ufak bir örnek vermek istiyoruz. Yerli hosting firması yerine yabancı hosting firması seçmeniz için tabii ki birçok sebebiniz olabilir. Ancak bu sebeplerden en önemlisi sitenizin hedef kitlesi olacaktır.

Örneğin, global çapta bir web sitesi kurmak istediğinizi varsayalım. Yani yabancı dilde içeriklerle dolu bir web sitesi açmak istiyor olabilirsiniz. Bu durumda doğal olarak birçok farklı yabancı ülkeden ziyaretçiniz olacaktır. İşte bu yüzden web siteniz için birçok en iyi yabancı hosting firması arasından bir yabancı firma tercih edebilirsiniz.

Yani yabancı bir web sitesi açarak yabancı kitleyi hedefliyorsanız yabancı hosting firması seçmeniz sizin için daha doğru olabilir. Ayrıca Türkiye’ye özel bir site açmak istiyor olsanız bile yerli hosting firmaları yerine yabancı bir hosting firması tercih edebilirsiniz.

Yerli Hosting Firması Önerisi

En iyi yabancı hosting firmaları listesinden önce sizlere yerli hosting firması Hostixo’dan bahsetmek istiyoruz. Elbette birçok sebeple web siteniz için yabancı bir hosting firması arıyor olabilirsiniz. Ancak eğer yerli hosting firmalarına şans vermek istiyorsanız Hostixo en iyi seçeneklerden birisi olabilir. Hostixo, birçok kişi tarafından tercih edilen bir hosting firması. Yerli hosting firması olarak Hostixo’yu önermemizin sebeplerini sizlere birkaç başlık altında kısaca açıklamak istiyoruz.

Hostixo Neden Tercih Edilebilir?

eniyihostingfirmasi-en-iyi-yabanci-hosting-firmalari-yerli-firma-hostixo

Müşteri Memnuniyeti

En iyi yabancı hosting firmaları doğal olarak yüksek müşteri memnuniyetiyle karşımıza çıkabilirler. İşte Hostixo’da Türkiye’de oldukça yüksek müşteri memnuniyetiyle karşımıza çıkabilen bir firma. Bu yüzden Hostixo, en iyi yerli hosting firmaları arasında gösterilebilir.

Sizlere bu firmayı önermemizin temel sebeplerinden birisi bu. Oldukça fazla kişi tarafından tercih edilen Hostixo, müşterilerinden birçok konuda genel olarak olumlu geri dönüş alıyor. Yani firmanın müşteri memnuniyeti konusunda oldukça başarılı olduğunu söyleyebiliriz.

Hosting Paketleri, SSL Sertifikaları ve Çok Daha Fazlası

En iyi yabancı hosting firmaları listemizdeki firmalarda birbirinden farklı birçok hizmet mevcut olabiliyor. İşte yerli bir firma olan Hostixo içinde bu durum geçerli. Hostixo, VDS ve VPS sunucuların yanı sıra WordPress hosting dahil birçok hosting türüyle karşımıza çıkabiliyor. Ayrıca firmadan SSL sertifikaları dahil birbirinden farklı birçok hizmette satın alabiliyorsunuz. İşte bu yüzden Hostixo’yu inceleyerek istediğiniz hizmeti hızlıca satın alabilirsiniz.

Uygun Fiyatlar

Hostixo firmasını tavsiye etmemizin en büyük sebeplerden birisi de uygun fiyatlar. Bu kısımda ilk olarak Hostixo’nun müşterilerine birçok farklı hizmet sunduğunu belirtmek istiyoruz. Müşterilerine farklı hizmetler sunan Hostixo, genel olarak Türkiye’de ki en ucuz hosting firmaları arasında gösterilebilir. Yani Hostixo’da ki hizmetler genel olarak oldukça uygun fiyatlarla karşımıza çıkıyor. Bu da Hostixo’yu önerme sebeplerimizden birisi olabilir.

En İyi Yabancı Hosting Firmaları 2022

Bu kısımda sizin için güncel en iyi yabancı hosting firmaları listesi hazırlamaya çalışacağız. Listemizde birbirinden farklı birçok yabancı hosting firması olacak. Bu firmalardan bazıları dünyanın en iyi hosting firmaları arasında bile gösterilebilir.

Web siteniz için yabancı hosting firması arıyorsanız listedeki hosting firmalarını araştırabilirsiniz. Firmalar hakkında araştırma yaptıktan sonra web siteniz için doğru hosting firmasına karar verebilirsiniz. Şimdi burada lafı daha fazla uzatmayalım ve listemize geçelim.

A2 Hosting

eniyihostingfirmasi-en-iyi-yabanci-hosting-firmalari-a2-hosting

En iyi yabancı hosting firmaları listemize A2 Hosting ile başlamak istiyoruz. A2 Hosting, müşterilerine birçok farklı hizmet sunan bir firma. Firmada VPS hosting, Reseller hosting ve WordPress hosting gibi birçok farklı hosting hizmeti bulunuyor.

Firmanın global olarak oldukça ünlü olduğunu söyleyebiliriz. Yani A2 Hosting, birçok farklı ülkede oldukça fazla kişi tarafından tercih edilebiliyor. Ayrıca firmanın oldukça eski olması da müşterilere birçok açıdan güven verebiliyor.

InterServer

eniyihostingfirmasi-en-iyi-yabanci-hosting-firmalari-interserver

En iyi yabancı hosting firmaları arasında gösterilebilecek bir diğer firma InterServer olabilir. InterServer, yurtdışı hosting firmaları arasında oldukça eski bir hosting firması. Yaklaşık 20 yıldır faaliyette olan bu firma, müşterilerine birçok farklı hizmet sunuyor. Oldukça deneyimli olan firmanın doğal olarak oldukça fazla müşterisi bulunuyor. Kısacası oldukça eski bir firma olan InterServer, yabancı hosting firmaları arasında oldukça dikkat çeken bir firma.

Hostinger

eniyihostingfirmasi-en-iyi-yabanci-hosting-firmalari-hostinger

En iyi yabancı hosting firmaları listemize Hostinger ile devam ediyoruz. Hostinger, yabancı hosting firmaları arasında bulunan bir firma. Ancak firmanın Türkiye’de de oldukça ünlü olduğunu söyleyebiliriz.

Hostinger, Türkiye’de oldukça uygun fiyatlandırmaya sahip olarak karşımıza çıkıyor. Bu da firmanın avantajlarından bir tanesi. Ayrıca oldukça fazla kişi tarafından tercih edilen Hostinger müşterilerine birçok farklı hizmet sunuyor. Uzun lafın kısası yabancı bir hosting firması arıyorsanız oldukça ünlü bir firma olan Hostinger’dan birçok hizmeti uygun fiyata alabilirsiniz.

GreenGeeks

eniyihostingfirmasi-en-iyi-yabanci-hosting-firmalari-greengeeks

GreenGeeks, en iyi yabancı hosting firmaları listemizde bulunan bir diğer firma. İlk olarak bu firmanın da diğer birçok firma gibi oldukça eski olduğunu belirtelim. Hosting sektöründe oldukça eski olan firma da karşımıza birçok farklı hosting türü çıkabiliyor. Yani bu firmadan WordPress hosting gibi birçok farklı hosting türünü satın alabiliyorsunuz. Uzun lafın kısası GreenGeeks, yabancı hosting firmaları arasında oldukça deneyimli ve ünlü bir firma.

SiteGround

eniyihostingfirmasi-en-iyi-yabanci-hosting-firmalari-siteground

En iyi yabancı hosting firmaları listemizde son olarak SiteGround firmasından bahsetmek istiyoruz. Senelerdir faaliyette olan SiteGround, WooCommerce hosting ve WordPress hosting dahil birçok hosting hizmeti sunuyor. Ayrıca firmanın genel olarak oldukça popüler olduğunu söylememiz pek yanlış olmaz gibi gözüküyor. Kısacası web siteniz için bir yabancı hosting firması arıyorsanız bu firmaya da göz atabilirsiniz.

SiteGround ile beraber en iyi yabancı hosting firmaları güncel listemizin sonuna gelmiş bulunuyoruz. Sizlere bazı dikkat çeken yabancı hosting firmalarından kısaca bahsetmeye çalıştık. Bu hosting firmaları arasında araştırma yaparak web siteniz için doğru yabancı hosting firmasını belirleyebilirsiniz.